Het Team

In schooljaar 2018-2019 werkt er 1 directielid, 23 groepsleerkrachten, 2 intern begeleiders, 1 conciërge en 1 administratief medewerkster op onze school.

Directie

Anja Rodenburg
Directeur
Tel.: 024-6772604
 dehoeven@oeverwal.nl



Groepsleerkrachten


Petra van den Heuvel
Leerkracht groep 1-2A

p.vandenheuvel@oeverwal.nl
Monique Snieders
Leerkrachten groep 1-2B

m.snieders@oeverwal.nl

Gera van Herkhuizen
Leerkracht groep 1-2B

g.vanherkhuizen@oeverwal.nl
Annemiek de Vaan
Leerkracht groep 1-2C

a.devaan@oeverwal.nl
Hetty Kleijn
Leerkracht groep 1-2C

h.kleijn@oeverwal.nl
Inge van Kraaij
Leerkrachten groep 3A

i.vankraaij@oeverwal.nl
Tessa van Bracht
Leerkracht groep 3A

t.vanbracht@oeverwal.nl
Ria Gerrits
Leerkracht groep 3B

r.gerrits@oeverwal.nl
Anouk Ribbers
Leerkracht groep 4A

a.ribbers@oeverwal.nl
Trudy Gorter
leerkracht groep 4A

t.gorter@oeverwal.nl
Meta Blaakmeer
Leerkrachtgroep 5

m.blaakmeer@oeverwal.nl
Jeroen van de Water
leerkracht groep 7B

J.vandewater@oeverwal.nl
Noortje Aalbers
Leerkracht groep 5 en 7B

n.aalbers@oeverwal.nl
Peter Lieskamp
Leerkracht groep 4B

p.lieskamp@oeverwal.nl
Nicole Hubregtse
Leerkracht groep 5-6

n.hubregtse@oeverwal.nl
Elly Peeters
Leerkracht groep 7B

e.peeters@oeverwal.nl
Ingrid Huiskens
Leerkracht groep 7A

i.huiskens@oeverwal.nl
Gerard Booijink
Leerkracht groep 8

g.booijink@oeverwal.nl

Jessica Geurts
Leerkracht groep 3B en 6

j.geurts@oeverwal.nl
  Bianca Paalvast
Leerkracht groep 5 en 7A

b.paalvast@oeverwal.nl

Laura Nillesen
Leerkracht groep 4B en 3A

l.nillesen@oeverwal.nl
  Mariska Mellema
Leerkracht groep 5-6 en 8

m.mellema@oeverwal.nl
 

Sandra Sengers
Leerkracht groep 6

s.sengers@oeverwal.nl


 


   


Administratief Medewerkster

Sheila van Bon


s.vanbon@oeverwal.nl


Congiërge

Wil Bosman


w.bosman@oeverwal.nl


Intern begeleiders

Greet van Thiel
Intern begeleider

g.vanthiel@oeverwal.nl
Yvonne Kwakkel
Intern begeleider

y.kwakkel@oeverwal.nl
deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl