Het Team

In schooljaar 2019-2020 werkt er 1 directielid, 23 groepsleerkrachten, 2 intern begeleiders, 1 conciërge en 1 administratief medewerkster op onze school.
Daarnaast zijn een vrijwilliger, stagiaires en klassenassistenten actief op onze school.

Directie

  • Anja Rodenburg
    Directeur
    dehoeven@oeverwal.nl

Groepsleerkrachten

  • Petra van den Heuvel
    Leerkracht groep 1-2A
    p.vandenheuvel@oeverwal.nl
  • Hetty Kleijn
    Leerkracht groep 1-2A en 1-2C
    h.kleijn@oeverwal.nl
  • Monique Snieders
    Leerkrachten groep 1-2B
    m.snieders@oeverwal.nl
  • Annemiek de Vaan
    Leerkracht groep 1-2B
    a.devaan@oeverwal.nl
  • Laura Nillesen
    Leerkracht groep 1-2C
    l.nillesen@oeverwal.nl
  • Tessa van Bracht
    Leerkracht groep 3
    t.vanbracht@oeverwal.nl
  • Christa Smak
    Leerkrachten groep 3
    c.smak@oeverwal.nl
  • Ria Gerrits
    Leerkracht groep 3-4
    r.gerrits@oeverwal.nl
  • Jessica Geurts
    Leerkracht groep 3-4 en 6
    j.geurts@oeverwal.nl
  • Meta Blaakmeer
    Leerkrachtgroep 4
    m.blaakmeer@oeverwal.nl
  • Trudy Gorter
    leerkracht groep 4
    t.gorter@oeverwal.nl
  • Inge van Kraaij
    Leerkrachten groep 5
    i.vankraaij@oeverwal.nl
  • Anouk Ribbers
    Leerkracht groep 5
    a.ribbers@oeverwal.nl
  • Peter Lieskamp
    Leerkracht groep 5-6
    p.lieskamp@oeverwal.nl
  • Rinske Leegstraten
    Leerkracht groep 5-6
    r.leegstraten@oeverwal.nl
  • Sandra Sengers
    Leerkracht groep 6
    s.sengers@oeverwal.nl
  • Nicole Hubregtse
    Leerkracht groep 7A
    n.hubregtse@oeverwal.nl
  • Mascha Willemsen
    Leerkracht groep 5-6 en 7A
    m.willemsen@oeverwal.nl
  • Elly Peeters
    Leerkracht groep 7B
    e.peeters@oeverwal.nl
  • Jeroen van de Water
    leerkracht groep 7B
    J.vandewater@oeverwal.nl
  • Mariska Mellema
    Leerkracht groep 8A
    m.mellema@oeverwal.nl
  • Ingrid Huiskens
    Leerkracht groep 8B
    i.huiskens@oeverwal.nl
  • Bianca Paalvast
    Leerkracht groep 8A en 8B
    b.paalvast@oeverwal.nl

Administratief Medewerkster

  • Sheila van Bon
    Administratie
    s.vanbon@oeverwal.nl

Congiërge

  • Wil Bosman
    Congierge

Intern begeleiders

  • Greet van Thiel
    Intern begeleider
    g.vanthiel@oeverwal.nl
  • Yvonne Kwakkel
    Intern begeleider
    y.kwakkel@oeverwal.nl
deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl