Ons Team

Schooljaar 2021-2022

We werken in ons team met 20 groepsleerkrachten, 2 intern begeleiders, 1 directielid, 1 conciërge en 1 administratief medewerkster.
Daarnaast zijn een vrijwilliger, leerkracht-stagiaires en klassenassistenten actief op onze school.

Directie

  • Anja Rodenburg
    Directeur
    dehoeven@groeisaampo.nl

Groepsleerkrachten

  • Petra van den Heuvel
    Leerkracht groep 1-2A
    p.vandenheuvel@groeisaampo.nl
  • Annemiek de Vaan
    Leerkracht groep 1-2A en 1-2B
    a.devaan@groeisaampo.nl
  • Tessa van Bracht
    Leerkracht groep 1-2B
    t.vanbracht@groeisaampo.nl
  • Monique Snieders
    Leerkracht groep 2-3
    m.snieders@groeisaampo.nl
  • Christa Smak
    Leerkracht groep 2-3
    c.smak@groeisaampo.nl
  • Jessica Geurts
    Leerkracht groep 3
    j.geurts@groeisaampo.nl
  • Susanne Arts-Moolhuijsen
    Leerkracht groep 3 en 3-4
    s.moolhuijsen@groeisaampo.nl
  • Mascha Willemsen
    Leerkracht groep 3-4
    m.willemsen@groeisaampo.nl
  • Susan Frederix
    Leerkracht groep 3-4 en 4
    s.frederix@groeisaampo.nl
  • Meta Blaakmeer
    Leerkracht groep 4
    m.blaakmeer@groeisaampo.nl
  • Inge van Kraaij
    Leerkracht groep 5
    i.vankraaij@groeisaampo.nl
  • Anouk Ribbers
    Leerkracht groep 5
    a.ribbers@groeisaampo.nl
  • Mariska Mellema
    Leerkracht groep 5-6
    m.mellema@groeisaampo.nl
  • Robin van Kraaij
    Leerkracht groep 5-6
  • Sjoerd Koman
    Leerkracht groep 6
    s.koman@groeisaampo.nl
  • Sandra Sengers
    Leerkracht groep 6 en 7
    s.sengers@groeisaampo.nl
  • Ingrid Huiskens
    Leerkracht groep 7
    i.huiskens@groeisaampo.nl
  • Arjen Slagboom
    Leerkracht groep 7-8
    a.slagboom@groeisaampo.nl
  • Nicole Hubregtse
    Leerkracht groep 7-8 en 8
    n.hubregtse@groeisaampo.nl
  • Bianca Paalvast
    Leerkracht groep 8
    b.paalvast@groeisaampo.nl

Administratief Medewerkster

  • Sheila van Bon
    Administratie
    s.vanbon@groeisaampo.nl

Congiërge

  • Wil Bosman
    Congierge

Intern begeleiders

  • Greet van Thiel
    Intern begeleider
    g.vanthiel@groeisaampo.nl
  • Yvonne Kwakkel
    Intern begeleider
    y.kwakkel@groeisaampo.nl
Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT