Het Team

In schooljaar 2020-2021 werkt er 1 directielid, 23 groepsleerkrachten, 2 intern begeleiders, 1 conciërge en 1 administratief medewerkster op onze school.
Daarnaast zijn een vrijwilliger, stagiaires en klassenassistenten actief op onze school.

Directie

  • Anja Rodenburg
    Directeur
    dehoeven@groeisaampo.nl

Groepsleerkrachten

  • Petra van den Heuvel
    Leerkracht groep 1-2A
    p.vandenheuvel@groeisaampo.nl
  • Annemiek de Vaan
    Leerkracht groep 1-2A en 1-2B)
    a.devaan@groeisaampo.nl
  • Monique Snieders
    Leerkracht groep 1-2B
    m.snieders@groeisaampo.nl
  • Hetty Kleijn
    Leerkracht groep 1-2C
    h.kleijn@groeisaampo.nl
  • Tessa van Bracht
    Leerkracht groep 1-2C en 2-3
    t.vanbracht@groeisaampo.nl
  • Christa Smak
    Leerkrachten groep 2-3
    c.smak@groeisaampo.nl
  • Ria Gerrits
    Leerkracht groep 3
    r.gerrits@groeisaampo.nl
  • Jessica Geurts
    Leerkracht groep 3
    j.geurts@groeisaampo.nl
  • Meta Blaakmeer
    Leerkracht groep 4
    m.blaakmeer@groeisaampo.nl
  • Susan Frederix
    Leerkracht groep 4
    s.frederix@groeisaampo.nl
  • Inge van Kraaij
    Leerkracht groep 4-5
    i.vankraaij@groeisaampo.nl
  • Anouk Ribbers
    Leerkracht groep 4-5
    a.ribbers@groeisaampo.nl
  • Anoesjka Wiedeman
    Leerkracht groep 5
    a.wiedeman@groeisaampo.nl
  • Sjoerd Koman
    Leerkracht groep 5
    s.koman@groeisaampo.nl
  • Sandra Sengers
    Leerkracht groep 6
    s.sengers@groeisaampo.nl
  • Jeroen van de Water
    leerkracht groep 6
    J.vandewater@groeisaampo.nl
  • Mascha Willemsen
    Leerkracht groep 6-7
    m.willemsen@groeisaampo.nl
  • Rinske Leegstraten
    Leerkracht groep 6-7 en 7
    r.leegstraten@groeisaampo.nl
  • Arjen Slagboom
    Leerkracht groep 7
    a.slagboom@groeisaampo.nl
  • Ingrid Huiskens
    Leerkracht groep 7 (en 6-7)
    i.huiskens@groeisaampo.nl
  • Nicole Hubregtse
    Leerkracht groep 8A
    n.hubregtse@groeisaampo.nl
  • Mariska Mellema
    Leerkracht groep 8A en 8B
    m.mellema@groeisaampo.nl
  • Bianca Paalvast
    Leerkracht groep 8B
    b.paalvast@groeisaampo.nl

Administratief Medewerkster

  • Sheila van Bon
    Administratie
    s.vanbon@groeisaampo.nl

Congiërge

  • Wil Bosman
    Congierge

Intern begeleiders

  • Greet van Thiel
    Intern begeleider
    g.vanthiel@groeisaampo.nl
  • Yvonne Kwakkel
    Intern begeleider
    y.kwakkel@groeisaampo.nl
deze website is gerealiseerd door schoolwapps.nl